Sukcesy

Niepaństwowa Szkoła Muzyczna I st. w Sokołowie Małopolskim

Sukcesy - rok szkolny 2022/2023

Dawid Kapłon- 02.06.2022

Dawid Kapłon z klasy gitary p. Krzysztofa Przybyło wziął udział w XXIII Sokołowskim Konkursie Kultury Muzycznej, który odbył się 25 lutego 2023 roku w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury Sportu i Rekreacji w Sokołowie Małopolskim. Z dużą satysfakcją informujemy, że otrzymał II NAGRODĘ w Kategorii I. Konkurs ma zasięg ogólnopolski.

Sukcesy - rok szkolny 2021/2022

Zofia Głaz - 02.06.2022

Zofia Głaz, uczennica klasy czwartej cyklu sześcioletniego Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie odbywającym się w Bośni i Hercegowinie – “IMKA” MUSIC COMPETITION. Zosia uczy się gry na skrzypcach pod kierunkiem p. Aleksandry Rytwińskiej, podczas występu konkursowego akompaniowała p. Izabela Macierzyńska. 

Zofia Głaz - 20.05.2022

Uczennica Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim z klasy skrzypiec pani Aleksandry Rytwińskiej zdobyła wyróżnienie na II Ogólnopolskim Konkursie „Co młodym w duszy gra?” w Rudzie Śląskiej. Opiekę merytoryczną nad Konkursem sprawuje Centrum Edukacji Artystycznej. Jury Konkursu uhonorowało również panią Aleksandrę Rytwińską za wyróżniające przygotowanie uczennicy oraz panią Izabelę Macierzyńską za wyróżniający akompaniament.

Lena Kiełb - 18.05.2022

Z dużą przyjemnością informujemy, że Lena Kiełb uczennica Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim z klasy fletu p. Michaliny Wierzbińskiej zdobyła Wyróżnienie w V Podkarpackim Festiwalu Młodych Flecistów.

Gabriela Kraska - 24.03.2022

Z wielką satysfakcją informujemy, że Gabriela Kraska uczennica klasy piątej cyklu sześcioletniego Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim zdobyła III Nagrodę w ogólnopolskim konkursie odbywającym się pod nazwą VIII LEŻAJSKI KONKURS KULTURY MUZYCZNEJ.

Gabriela Kraska - 12.02.2022

Z dużą przyjemnością informujemy, że Gabriela Kraska uczennica klasy piątej cyklu sześcioletniego Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim zdobyła Nagrodę II Stopnia w ogólnopolskim konkursie odbywającym się pod nazwą XXII SOKOŁOWSKI KONKURS KULTURY MUZYCZNEJ.

Sukcesy - rok szkolny 2020/2021

Zofia Głaz - 01.05.2021

Z wielką satysfakcją informujemy, że Zofia Głaz uczennica klasy trzeciej cyklu sześcioletniego Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim zdobyła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie odbywającym się w Bośni i Hercegowinie – “IMKA” INTERNATIONAL INTERNET MUSIC COMPETITION. Zosia uczy się gry na skrzypcach pod kierunkiem p. Aleksandry Rytwińskiej. Na konkursie zagrała przy akompaniamencie p. Honoraty Kiwały.

VII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - 24.04.2021

Z wielką satysfakcją odnotowujemy kolejne sukcesy naszych uczniów. W miesiącu kwietniu odbył się VII Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej – Online 2020/2021 o zasięgu ogólnopolskim. Wzięło w nim udział ponad 120 uczniów z całej Polski. Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się uczniowie Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych.

Nagrody i wyróżnienia zdobyli:

XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej - 24.04.2021

Z wielką satysfakcją informujemy o kolejnych sukcesach naszych uczniów. W miesiącu kwietniu odbył się XXI Sokołowski Konkurs Kultury Muzycznej – Online 2020/2021 o zasięgu ogólnopolskim. Wzięło w nim udział 165 uczniów z całej Polski (Wrocław, Wadowice, Łódź, Warszawa, Nowy Targ, Brzesko, Wieliczka, Koszyce, Kraków, Przemyśl, Gniezno, Świdnik, Będzin, Tarnów, Trzebnica i wiele innych ośrodków). Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim.

Nagrodzeni uczniowie:

Sukcesy - rok szkolny 2018/2019

Lena Białas - 14-15 maja 2019

Lena Białas, uczennica p Magdaleny Siwa-Kujawa przy akompaniamencie p. Wojciecha Stysia otrzymała Wyróżnienie.

IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku - 03.06.2019

3 czerwca 2019 roku w Publicznej Szkole Muzycznej I st. w Pruchniku odbył się IX Przegląd Szkół Muzycznych w Pruchniku. Uczestniczyli w nim uczniowie szkół muzycznych I i II stopnia z Polski i Ukrainy. Łącznie w Przeglądzie wzięło udział 160 wykonawców. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez Publiczną Szkołę Muzyczną I st. w Pruchniku przy współpracy z Fundacją Wspierania Edukacji Artystycznej w Sokołowie Małopolskim i Centrum, Sportu i Turystyki w Pruchniku. Przesłuchania uczestników Przeglądu odbywały się w Salach Koncertowych Publicznej Szkoły Muzycznej I st. w Pruchniku i Centrum, Sportu i Turystyki w Pruchniku.

Występujących oceniało Jury w składzie: Anna Wójcikiewicz – przewodnicząca Jury (Dyrektor Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych i Prezes Fundacji Wspierania Edukacji Artystycznej), Monika Witalec – asystent przewodniczącego Jury (Nauczyciel Podkarpackiego Zespołu Niepaństwowych Szkół Muzycznych i Publicznej Szkoły Muzycznej I stopnia w Pruchniku), Urszula Buda (Wykładowca Uniwersytetu Rzeszowskiego i nauczyciel Zespołu Szkół Muzycznych nr 1 w Rzeszowie), Jakub Adamek (Nauczyciel Szkoły Muzycznej I st. w Błażowej), Łukasz Choiński (Dyrektor Szkoły Muzycznej I st. w Kamieniu) i Stanisław Jaworski (Dyrektor Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Leżajsku).

Z wielką satysfakcją informujemy, że uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I st. w Sokołowie Małopolskim znaleźli się wśród nagrodzonych zdobywając wysokie lokaty:

III Wiosenne Spotkania Młodych Gitarzystów w Pruchniku - 27.04.2019

V Leżajski Konkurs Kultury Muzycznej - 14.11.2018